WCZORAJ

Nazywam się Szymon Węgrzycki. Zawód księgowego znajdował swoje miejsce w mojej rodzinie już od kilku pokoleń.

Na pomysł założenia biura rachunkowego, po latach pracy na etacie, wpadła kilkanaście lat temu moja mama. Przez 10 lat obsługiwała około 20 różnych firm i organizacji. W 2015 roku zdecydowałem się kontynuować jej pracę i od tamtego czasu nie przestaję dokładać starań, żeby firma rozwijała się szybciej oraz funkcjonowała lepiej niż dotychczas. Rok później zacząłem zatrudniać pracowników.

Do drugiej połowy 2019 roku biuro funkcjonowało pod nazwą „Biuro Rachunkowe KW”, a siedzibę miało w niewielkim pokoju użyczonym od bliskiej rodziny. Wtedy zdecydowałem się na krok naprzód i zmianę nazwy oraz siedziby biura…

zadbamy o Twoje podatki

DZISIAJ

Obecnie firma funkcjonuje pod nazwą „Węgrzycki | Biuro Rachunkowe” i mieści się w biurowcu przy ulicy Tomasza Zana 38 w Lublinie. W biurze oprócz mnie pracują jeszcze dwie osoby. Obsługujemy w tym momencie około 60 firm i organizacji, a ich liczba stale wzrasta. W najbliższym czasie planujemy zwiększyć naszą załogę.

Wśród klientów mamy jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki handlowe (np. z o.o.), fundacje, stowarzyszenia oraz związki stowarzyszeń. Mamy doświadczenie w obsługiwaniu wielu różnych branż i specyfik działalności, m.in. branży IT, prawniczej, finansowej, medycznej, marketingowej, działalności w zakresie pomocy osobom z niepełnosprawnościami, na rzecz sportu czy kultury i sztuki.

W swojej działalności nie ograniczamy się jedynie do Lublina, usługi świadczymy również całkowicie zdalnie.

Nieustannie dokształcamy się i panujemy nad dynamicznie zmieniającymi się przepisami regulującymi przedsiębiorczość i działalność pozarządową w Polsce.

NASI KLIENCI: