bg_image
Oferta
Oferta Usług Księgowych Dla Jednoosobowych Działalności Gospodarczych I Spółek Osobowych

(cennik obowiązuje od 01.01.2023 r., podane ceny są cenami netto)

Rodzaj usługiliczba dokumentów w miesiącu
<10każde kolejne 10 dokumentów**
KPiRz VAT300,00 zł+ 60,00 zł
bez VAT250,00 zł
Ryczałtz VAT300,00 zł
bez VAT240,00 zł
Opis usługi
image

Dodatkowe opłaty

Obsługa kadrowa (opłaty miesięczne)

image

Obsługa spółek prowadzących KPiR

(opłaty miesięczne za wspólnika)

Dokumenty rachunkowe dla jdg z biura księgowego w Lublinie.
Dostarczenie dokumentów do biura

Na początku każdego miesiąca (do 5. dnia) dostarczasz do biura wszystkie dokumenty dotyczące poprzedniego miesiąca, m.in. wystawione i otrzymane faktury, miesięczne podsumowanie z kasy fiskalnej, potwierdzenia dokonania zapłat składek ZUS i podatków. Dokumenty papierowe dostarczasz w oryginale, elektroniczne możesz przesłać na nasz email.

Terminowe dostarczenie przez Ciebie dokumentów do biura jest gwarancją obliczenia przez nas zobowiązań podatkowych w terminie umożliwiającym Tobie dokonania ich zapłaty na czas.

Oczekiwanie na informację zwrotną

Po otrzymaniu od Ciebie kompletu dokumentów przystępujemy do pracy. Czas, w którym otrzymasz od nas informację zwrotną może być różny – jeśli dostarczyłeś dokumenty terminowo odezwiemy się nie później niż dzień przed terminem zapłaty podatku. Zwykle nastąpi to o wiele wcześniej. W komunikacji z Tobą, oprócz tradycyjnych telefonów i maili, wykorzystujemy specjalną platformę – Portal Biura. Jest to miejsce, w którym masz dostęp do wielu informacji o Twojej działalności – przede wszystkim znajdziesz tam informację o kwotach i terminach zapłaty składek ZUS oraz będziesz mógł bezpośrednio stamtąd dokonać przelewu on-line, ale zobaczysz także wszystkie wprowadzone przez nas do ewidencji dokumenty. Dzięki Portalowi Biura masz okazję do skontrolowania naszej pracy i zauważenia np. braku wprowadzenia dokumentu, który dostarczyłeś – wyjaśnimy Ci dlaczego dany dokument nie został uwzględniony, a jeśli to będzie rzeczywiście nasza pomyłka, niezwłocznie ją naprawimy. Więcej o Portalu Biura przeczytasz na: https://portalbiura.pl/ – na ten moment korzystamy jedynie z usługi Raporty, nie ma możliwości przesłania do nas dokumentów przez Portal. Testowaliśmy tę funkcję i okazało się, że dostarczanie dokumentów papierowo oraz przesyłanie ich mailem sprawdza się najlepiej.